Download Center
Všetky MiniTec katalógy v pdf formate na jednom mieste
 

 

MiniTec Slovakia - Základné informácie

SKSpoločnosť MiniTec Slovakia s.r.o. vznikla ako spoločný podnik nemeckej firmy MiniTec Maschinenbau GmbH & Co KG a spoločnosti Elvin spol. s r.o. . MiniTec Slovakia s.r.o. ponúka tím zamestnancov pre riešenie komplexných aplikácií na kľúč z rôznch oblastí priemyslu – od konzultácií a plánovania projektu cez realizáciu konštrukčných a montážnych prác v MiniTec SK až po montáž u zákazníka vrátane školenia obsluhy a pozáručného servisu.
Pracovníci technického a obchodného oddelenia Vám radi priblížia výhody profilového systému MiniTec a zodpovedia konkrétne dotazy pri konštruovaní zariadení pri zohľadnení hľadiska ekonomickej návratnosti. S ich pomocou môžete v prípade potreby pri náročných aplikáciach využiť dlhoročné skúsenosti partnerskej firmy MiniTec Maschinenbau GmbH.

 
 

 

Spoločníci
 
MiniTec DE
Minitec bol založený v roku 1986 a v súčasnosti je globálne uznávaným dodávateľom s komplexnými službami. Zamestnáva viac ako 160 pracovníkov v 5 výrobných závodoch spolu so 60 partnerskými a servisnými strediskami po celom svete. Manažment kvality bol certifikovaný podľa DIN EN ISO 9001 v roku 1996. V roku 2000 získal certifikát DIN ISO 14001 aj náš systém manažérstva životného prostredia.
Elvin, spol. s r.o.
Pôsobí na slovenskom i európskom trhu od roku 1994 v oblasti výroby navíjaných dielov.
 
 

 

CAD Support
e-catalogue
interaktívny katalóg našich produktov, riešení a náradia

e-cat

iCAD
náš software MiniTec iCAD dostupný aj online

icad

TraceParts
produkty MiniTec na TraceParts

traceparts

 

 

Copyright © MiniTec Slovakia s.r.o.